Kullanım Koşulları


Kullanım Koşulları

1. Kullanıcı sagliklihayvanim.com’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. sagliklihayvanim.com ziyaretçi ve kullanıcılarına bildirmeden kullanım koşullarını güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanım koşullarının yeni versiyonuna ulaşmanız için ihtiyaç duyulan bağlantı menüler halinde her vakit için ana sayfada yer almaktadır.

2. Sagliklihayvanim’ın fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları sagliklihayvanim.com’a aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar sagliklihayvanim’ta sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.

3. Kullanıcı, sagliklihayvanim.com’da yer alan makaleleri yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda sagliklihayvanim.com’a aktif bağlantı paylaşacağını kabul eder.

4. Kullanıcı sagliklihayvanim’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere baskılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz –Sagliklihayvanim yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır. Sagliklihayvanim, kullanıcılarına sunmuş olduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriklerde nereden alındığını ve kim tarafından yazıldığını referans göstererek kullanmaktadır. Paylaşılan ve üçüncü şirket ve şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair Sagliklihayvanim.com hiç bir sorumluğa sahip değildir. Olası bir telif hakkı ihlali olması halinde, sagliklihayvanim.com’a yapılacak taleplerde, araştırmalar yapıldıktan sonra en az 7 iş günü içerisinde içerikler yayından kaldırılacaktır.

5. Sagliklihayvanim.com yasalara ve genel terbiye kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Web sitemizde paylaşılan yasalara veya terbiye kurallarına aykırılık olması ve bu durumun bildirilmesi halinde, içerik en az 7 iş günü içerisinde yayından kaldırılacak veya düzenlenecektir. Bunlarla birlikte sagliklihayvanim’ta kaleme alınan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı yahut direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan Sagliklihayvanim.com sorumlu tutulamayacağı gibi hak da talep edilemez.

6. Kullanıcıları sagliklihayvanim üzerinde içerik oluşturabilir ve bunları yayımlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayımladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar. Sagliklihayvanim yöneticileri kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilirler. Kullanıcılar Sagliklihayvanim.com üzerinde oluşturdukları ve yayımladıkları içerik üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

7. Sagliklihayvanim.com kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

8. Kullanıcı, sagliklihayvanim.com’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve sosyal medya mecralarındaki sayfalarına göndermiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. Sagliklihayvanim yöneticileri uygun olmayan yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcıya haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

9. Sagliklihayvanim.com kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgileri sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendisiyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.

10. sagliklihayvanim.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir platformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdir.

11. sagliklihayvanim.com, sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına gelmez ve bağlantı verilen hiçbir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

12. Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere sagliklihayvanim.com’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar